Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapters

Οπτικών Ινών Adapters

(10)
Κίνα Μονοκατευθυντικό ενιαίο Concentricity ορθογωνίων προσαρμοστών συνδετήρων οπτικών ινών τρόπου μπλε χαμηλό λάθος εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό ενιαίο Concentricity ορθογωνίων προσαρμοστών συνδετήρων οπτικών ινών τρόπου μπλε χαμηλό λάθος

Μονοκατευθυντικός single-mode προσαρμοστής οπτικής ίνας Sc Περιγραφή Οι προσαρμοστές οπτικών ινών είναι ένα σημαντικό συστατικό σε ένα δίκτυο οπτικών ινών χρησιμοποιούνται σε ένα μπάλωμα οπτικών ινών επιτροπή ή ... Read More
2019-02-20 21:44:55
Κίνα Singlemode προσαρμοστές οπτικών ινών Lc, PVC μπλε προσαρμοστής σκοινιού χρώματος οπτικός εργοστάσιο

Singlemode προσαρμοστές οπτικών ινών Lc, PVC μπλε προσαρμοστής σκοινιού χρώματος οπτικός

LC μονοκατευθυντικός single-mode προσαρμοστής οπτικής ίνας Περιγραφή οι οπτικές ίνες συνδέονται με τον προσαρμοστή μέσω του μανικιού για να εξασφαλίσουν μια σύνδεση υψηλής επίδοσης μεταξύ των σκοινιών μπαλωμάτω... Read More
2019-05-27 10:06:54
Κίνα Προσαρμοστές cOem/οπτικών ινών ODM, διπλή υψηλή ακρίβεια προσαρμοστών Lc που επεξεργάζονται τη διάσταση στη μηχανή εργοστάσιο

Προσαρμοστές cOem/οπτικών ινών ODM, διπλή υψηλή ακρίβεια προσαρμοστών Lc που επεξεργάζονται τη διάσταση στη μηχανή

LC διπλός single-mode προσαρμοστής οπτικής ίνας Περιγραφή οι προσαρμοστές οπτικών ινών είναι ένα σημαντικό συστατικό σε ένα δίκτυο οπτικών ινών χρησιμοποιούνται σε ένα μπάλωμα οπτικών ινών επιτροπή ή οποιαδήπο... Read More
2019-06-26 14:17:54
Κίνα FC μονοκατευθυντικός ενιαίος - προσαρμοστές οπτικών ινών τρόπου, υψηλή σταθερότητα προσαρμοστών καλωδίων ινών εργοστάσιο

FC μονοκατευθυντικός ενιαίος - προσαρμοστές οπτικών ινών τρόπου, υψηλή σταθερότητα προσαρμοστών καλωδίων ινών

FC μονοκατευθυντικός ενιαίος - προσαρμοστές οπτικών ινών τρόπου, υψηλή σταθερότητα προσαρμοστών καλωδίων ινών Περιγραφή Οι προσαρμοστές οπτικών ινών είναι ένα σημαντικό συστατικό σε ένα δίκτυο οπτικών ινών χρησ... Read More
2019-06-26 11:12:13
Κίνα Μονοκατευθυντικός ή διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών για την επικοινωνία/το γυμνό προσαρμοστή ινών εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός ή διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών για την επικοινωνία/το γυμνό προσαρμοστή ινών

Μονοκατευθυντικός/διπλός οπτικός προσαρμοστής ινών/γυμνός προσαρμοστής ινών Παράμετροι: Παράμετρος Μονάδα MTRJ SM ΚΚ PC UPC APC PC Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 Επιστροφής απώλεια DB ... Read More
2019-07-01 17:52:39
Κίνα Προσαρμοστές οπτικής ίνας PC πυρήνων LC τετραγώνων με την επιστροφής απώλεια 50db κιβωτίων FTTH εργοστάσιο

Προσαρμοστές οπτικής ίνας PC πυρήνων LC τετραγώνων με την επιστροφής απώλεια 50db κιβωτίων FTTH

Πυρήνας 4 τετραγώνων προσαρμοστής οπτικής ίνας PC πυρήνων LC με τον προσαρμοστή οπτικών ινών κιβωτίων FTTH Περιγραφή προϊόντων 1. συμβατότητα, επανάληψη . το μέγεθος υψηλής ακρίβειας 2 έχει την καλή συμβατότητα ... Read More
2019-06-05 16:38:19
Κίνα LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ εργοστάσιο

LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ

LC/διπλός προσαρμοστής UPC με το παραθυρόφυλλο ΚΑΠ και τον οπτικό προσαρμοστή ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δί... Read More
2019-06-05 16:38:19
Κίνα Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m εργοστάσιο

Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m

Τιμή 3m σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC διπλός προσαρμοστής καλωδίων οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων Εφαρμογή: 1.CATV, και πολυμέσα 2.Telecommunication δίκτυα 3.Active διεπαφή συσκε... Read More
2019-05-31 11:51:08
Κίνα Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων εργοστάσιο

Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων

Αρσενικό στο θηλυκό Sc, LC, FC, σταθερό το ST μέταλλο τύπων ή τύπων βουλωμάτων ή κεραμικός εξασθενητής οπτικών ινών Περιγραφή Ο εξασθενητής ινών είναι μια οπτική συσκευή που μειώνει την ενέργεια ενός οπτικού σή... Read More
2019-05-27 10:07:26
Κίνα Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό εργοστάσιο

Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό

Τετράγωνο προσαρμοστών για να στρογγυλεψει οπτικό προσαρμοστή ινών προσαρμοστών FC UPC τον μπλε Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια 2.Good συμβατότητα 3.High ακρίβει... Read More
2019-05-27 10:07:26
Page 1 of 1