Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ

LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ

Κίνα LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC/διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών UPC με το κεραμικό υλικό μανικιών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Πιστοποίηση: CE, UL
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Adapters

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Δεν
Τιμή: contact me for the price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντες PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη.
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: Προσαρμοστής παραθυρόφυλλων LC/UPC Υλικό μανικιών: Κεραμικά
ανθεκτικότητα: < 0=""> Χρώμα Boby: μπλε
Τύπος: Simplex, διπλό Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός

LC/διπλός προσαρμοστής UPC με το παραθυρόφυλλο ΚΑΠ και τον οπτικό προσαρμοστή ινών προσαρμοστών παραθυρόφυλλων

 

 

Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δίκτυο ινών σας και να ενισχύσουν το σήμα του.


Παράγουμε τους πολλαπλού τρόπου και singlemode συζευκτήρες. Οι πολλαπλού τρόπου συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγάλες μεταφορές δεδομένων στις πιό σύντομες αποστάσεις. Οι Singlemode συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγαλύτερες αποστάσεις όπου το λιγότερο στοιχείο μεταφέρεται. Οι Singlemode συζευκτήρες επιλέγονται χαρακτηριστικά για το δικτυακό εξοπλισμό στα διαφορετικά γραφεία και χρησιμοποιούνται στον εξοπλισμό δικτύων μέσα στην ίδια κεντρική σπονδυλική στήλη στοιχείων

 

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

 

 

Εφαρμογή

 

Σύστημα CATV

Τηλεπικοινωνίες

Οπτικά δίκτυα

Όργανα δοκιμής/μέτρησης

Ίνα στο σπίτι

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

Υψηλή ακρίβεια μεγέθους

Καλή επανάληψη

Καλό changeability

Καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας. Υψηλός φορετός.

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Απώλεια εισαγωγής <0>
Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+75
 
ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex SC/PC
  χαλκός διπλός SC/APC

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα