Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m

Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m

Κίνα Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m προμηθευτής
Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m προμηθευτής Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m προμηθευτής Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m προμηθευτής Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC/3m

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Πιστοποίηση: CE, UL
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Adapters

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Δεν
Τιμή: contact me for the price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντες PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη.
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Adapter Χρώμα: Το μπλε /Beige το /Green
Τύπος: Ενιαίος τρόπος πολλαπλού τρόπου Υλικό: PVC
Τύπος σύνδεσης: Dul LC/SC/FC/ST Εγγύηση: 3 χρόνια

Τιμή 3m σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων Sc/FC/του ST/LC διπλός προσαρμοστής καλωδίων οπτικής ίνας σκοινιού μπαλωμάτων

 

 

Εφαρμογή:

 

1.CATV, και πολυμέσα
2.Telecommunication δίκτυα
3.Active διεπαφή συσκευών

4.Telecommunication δίκτυα
5.Gigabit Ethernet
6. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
7.Interconnection για τις ενότητες O/E
8.Premise εγκαταστάσεις
9.Optical σύνδεση διακοπτών interframe

10.Asynchronous τρόπος μετάδοσης (ATM)

 

 

 

Charateristics:

 

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

2. Καλή συμβατότητα

3. Υψηλή ακρίβεια των μηχανικών διαστάσεων

4. Υψηλές αξιοπιστία & σταθερότητα

5. PCAPCUPC προαιρετικό, μήκος καλωδίων προαιρετικό

 

Τεχνικές παράμετροι:

 

Τύπος Πρότυπα, κύριος
Ύφος LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/ΤΟ APC.MU/APC
Διπλό MTRJ/Female, MTRJ/Male
Τύπος ινών
9/125 smf-28 ή ισοδύναμο OS1 (Singlemade)
50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1
50/125, 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
Τύπος καλωδίων Simplex, διπλό (Zipcord)
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm
Φ1.6mm PVC ή LSZH
Φ0.9mm, αποθηκευμένο Φ0.6mm PVC ινών ή LSZH
Τρόπος στίλβωσης UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.1dB (για το Singlemode κύριο)
≤ 0.25dB (για τα Singlemode πρότυπα)
≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου)
Δοκιμασμένος από JDS RM 3750
Επιστροφής απώλεια
(Για Singlemode)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
Δοκιμασμένος από JDS RM3750
Επανάληψη
±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -400C σε 850C
Απαίτηση γεωμετρίας
(Για Singlemode)

Ferrule ακτίνα Endface
7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)
10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)
Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)
Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)
U ≤ ≤ 50nm χτυπημάτων -50nm
Δοκιμασμένος από DORC ZX-1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα