Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων

Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων

Κίνα Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων προμηθευτής
Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων προμηθευτής Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων προμηθευτής Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Πιστοποίηση: CE, UL
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Δεν
Τιμή: contact me for the price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντες PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη.
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Εξασθένηση Τύπος: 5dB ή 10dB προαιρετικό
μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm Υλικό: μέταλλο ή κεραμικός
ανθεκτικότητα: 0.2db χαρακτηριστική αλλαγή Λειτουργούντα Temp: -40 έως +85 βαθμός

Αρσενικό στο θηλυκό Sc, LC, FC, σταθερό το ST μέταλλο τύπων ή τύπων βουλωμάτων ή κεραμικός εξασθενητής οπτικών ινών

 

Περιγραφή

Ο εξασθενητής ινών είναι μια οπτική συσκευή που μειώνει την ενέργεια ενός οπτικού σήματος. Χρησιμοποιείται για να μειώσει την οπτική δύναμη εισαγωγής και να αποφύγει τη διαστρέβλωση που προκαλείται από τον οπτικό δέκτη λόγω της ισχυρής οπτικής δύναμης εισαγωγής.

Σαν οπτική παθητική συσκευή, ο εξασθενητής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για απόδοση δύναμης διόρθωσης την οπτική στα συστήματα οπτικών επικοινωνιών, τη βαθμολόγηση της διόρθωσης των οργάνων οπτικής ίνας, και τη μείωση των σημάτων οπτικής ίνας.

 

Μέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτωνΜέταλλο ή κεραμικό αρσενικό εξασθενητών οπτικών ινών στο θηλυκό σταθερό το ST τύπο Sc LC FC ή τον τύπο βουλωμάτων

 

 

Τεχνικό Specs

 

Όνομα προϊόντων Εξασθενητής οπτικών ινών
Τύπος 5dB ή 10dB προαιρετικό
Μήκος κύματος 1310nm ή 1550nm
Υλικό Μέταλλο ή κεραμικός
Termperature Operting -40 έως +85 βαθμός
Διάρκεια 0.2db χαρακτηριστική αλλαγή
 

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα