Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό

Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό

Κίνα Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό προμηθευτής
Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό προμηθευτής Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό προμηθευτής Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Πιστοποίηση: UL,CE
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Adapters

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Δεν
Τιμή: contact me for the price
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντες PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη.
Χρόνος παράδοσης: 10-20 ημέρα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Στίλβωση επιφάνειας: PC, UPC, APC Προαιρετικός προσαρμοστής: SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP/MPO, DIN
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Adapter Χρώμα: μπλε
Τύπος: Singlemode Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40℃~+75℃

Τετράγωνο προσαρμοστών για να στρογγυλεψει οπτικό προσαρμοστή ινών προσαρμοστών FC UPC τον μπλε

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

2.Good συμβατότητα

3.High ακρίβεια των μηχανικών διαστάσεων

4. Υψηλές αξιοπιστία & σταθερότητα

5.Ceramic ή μανίκι χαλκού

6.PC, APC, UPC ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ

 

Εικόνες προϊόντων

Τετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικόΤετράγωνο στο στρογγυλό FC UPC μπλε Singlemode μπλε χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό

FC οι προσαρμοστές οπτικών ινών είναι με την κατοικία μετάλλων, οι single-mode προσαρμοστές FC είναι με τα μανίκια zirconia, οι πολλαπλού τρόπου προσαρμοστές FC είναι με τα μανίκια χαλκού.

 

 

Sepcification:

urface γυαλίζοντας PC, UPC, APC
Προαιρετικός προσαρμοστής SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP/MPO, DIN
Όνομα προϊόντων προσαρμοστής οπτικών ινών
Τύπος Singlemode
Χρώμα Χρώμα
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+75℃

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα