Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα

καλής ποιότητας καλώδιο στοιχείων τύπων γ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο στοιχείων τύπων γ για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα

Κίνα ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα προμηθευτής
ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα προμηθευτής ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M το ST στο ST, κίτρινο χρώμα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OEM/ODM
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: ST στο ST

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: δεν MOQ
Τιμή: Inquiry us now
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10-15 ημερών
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: FC/SC/ST/LC/E2000 OD: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Ανταλλαξιμότητα: ≤0.2dB Επανάληψη: ≤0.2dB
Σειρά θερμοκρασίας (℃): -40~+85 Μήκος: 3M

Το ST στο ST ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου, κίτρινο χρώμα, διπλό

 

Το Single-mode καλώδιο μπαλωμάτων ινών, που είναι γενικά κίτρινο, αποτελείται από ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με τους ενιαίους συνδετήρες οπτικών ινών τρόπου και στις δύο άκρες. Χρησιμοποιείται συνήθως για τις συνδέσεις πέρα από τις μεγάλες περιοχές, όπως οι πανεπιστημιουπόλεις κολλεγίων και τα τηλεοπτικά δίκτυα καλωδίων. Έναντι του καλωδίου μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών, το single-mode καλώδιο μπαλωμάτων ινών έχει ένα υψηλότερο εύρος ζώνης.

 

Οι συνδετήρες του ST χρησιμοποιούμενοι είναι μικροί συνδετήρες οπτικών ινών εργοστασίων μορφής μοιάζοντας με τους μικροσκοπικούς συνδετήρες Sc με υψηλό - ποιότητα 1.25mm ferrules zirconia και αντιφατικός να κλείσουν με το μάνταλο μηχανισμός. Είναι πλήρως - συμβατό σύστημα με το υπάρχον υλικό του ST.

 

Το ST είναι ένας συνδετήρας οπτικών ινών με κυλινδρικά κεραμικά ferrules και τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα κλειδώματος ξιφολογχών. Τα περισσότερα ferrules είναι κεραμικά, αλλά μερικά είναι μέταλλο ή πλαστικό. Κατασκευάζεται με μια κατοικία μετάλλων, μπορεί να παρεμβληθεί και να αφαιρεθεί από ένα καλώδιο οπτικών ινών και γρήγορα και εύκολα. Χρησιμοποιείται συνήθως στα περιβάλλοντα δικτύων όπως οι πανεπιστημιουπόλεις, τα εταιρικά δίκτυα, οι βιομηχανικές και στρατιωτικές εφαρμογές.

 

προδιαγραφές SM, ΚΚ
Τύπος συνδετήρων ST-ST
OD (χιλ.) 0,9, 2,0, 3,0
Στίλβωση SM PC ΚΚ PC UPC APC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥40dB ≥50dB ≥65dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επανάληψη ≤0.2dB
Σειρά θερμοκρασίας (℃) -40~+85

 

Εφαρμογές:


Επικοινωνίες,

Ασφάλεια, έλεγχος διεργασίας,

Ηλεκτρική παραγωγή,

Αστικός σταθμός ραγών,

Δρομολόγηση καλωδίων, καλώδιο σημάτων

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)