Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC

καλής ποιότητας καλώδιο στοιχείων τύπων γ για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο στοιχείων τύπων γ για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC

Κίνα 3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC προμηθευτής
3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC προμηθευτής 3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC προμηθευτής 3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: OEM/ODM
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Patch Cord

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: δεν MOQ
Τιμή: Inquiry us now
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE στο χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10-15 ημερών
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
λειτουργία: ενιαίος τρόπος Χρώμα: κίτρινο
στίλβωση: UPC Σακάκι: PVC
Μήκος: 3M OD.: 3,0 mm

3.0MM μονοκατευθυντικά FC/UPC στο ενιαίο PVC σκοινιού μπαλωμάτων ινών της 3M τρόπου FC/UPC

 

Τα ενιαία καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου χρησιμοποιούν το 9/125 («9» αντιπροσωπεύουν τη διάμετρο του πυρήνα, και «125» αντιπροσωπεύουν τη διάμετρο της επένδυσης) μαζικά ενιαία καλώδια ινών τρόπου μικρού. Ο πιό κοινός τύπος ενιαίας ίνας τρόπου έχει μια διάμετρο πυρήνων 8 έως 10 μικρών. Στα ενιαία καλώδια τρόπου, ελαφριά ταξίδια προς το κέντρο του πυρήνα σε ένα ενιαίο μήκος κύματος, που επιτρέπει στο σήμα για να ταξιδεψει γρηγορότερα και πέρα από τις μεγαλύτερες αποστάσεις χωρίς μια απώλεια ποιότητας σημάτων από είναι δυνατός με την πολλαπλού τρόπου τηλεγράφηση.

 

Η ενιαία ίνα τρόπου και η πολλαπλού τρόπου ίνα είναι σε θέση την ίδια ταχύτητα από 1Gbps σε 100Gbps. Δεδομένου ότι η ακτίνα μετάδοσης της ενιαίας ίνας τρόπου είναι μικρότερη από αυτή της πολλαπλού τρόπου ίνας, μια ενιαία ίνα τρόπου μπορεί μόνο να διαδοθεί από μια ακτίνα κατά τη διάρκεια της μετάδοσης σημάτων. Έτσι ώστε το διασκορπίζοντας φαινόμενο δεν θα προκληθεί, και μια μεγάλη τηλεφωνική απόσταση μπορεί να διαβιβαστεί χωρίς παραμόρφωση. Επομένως, η ενιαία ίνα τρόπου μπορεί να υποστηρίξει την αξία απόστασης από 5km σε 120km, ενώ η πολλαπλού τρόπου ίνα μπορεί να υποστηρίξει την απόσταση από 100m σε 550m.

 

Οι συνδετήρες FC που χρησιμοποιούνται στα σκοινιά μπαλωμάτων μας σχεδιάζονται NTT- FC στα πρότυπα με υψηλό - ferrules ποιοτικού zirconia και μη-οπτικός αποσυνδέουν την απόδοση. Είναι πλήρως - συμβατό σύστημα με το υπάρχον υλικό FC.

 

FC ο συνδετήρας χρησιμοποιεί ένα στρογγυλό βιδωτό εξάρτημα που γίνεται από νικέλινο ή το ανοξείδωτο. Το πρόσωπο τελών στηρίζεται σε ένα κλειδί ευθυγράμμισης για τη σωστή εισαγωγή και σφίγγεται έπειτα στον προσαρμοστή/το γρύλο χρησιμοποιώντας περασμένο κλωστή collet. Χρησιμοποιείται συνήθως στα στοιχεία επικοινωνία, τηλεπικοινωνίες, εξοπλισμός μέτρησης. Ο συνδετήρας Sc και LC παραδίδει την παρόμοια απόδοση στο συνδετήρα FC αλλά και οι δύο έχουν τα λιγότερο ακριβά συστατικά, κατά συνέπεια ο συνδετήρας FC με screw-on collet αποδίδει αποτελεσματικά στα περιβάλλοντα υψηλός-δόνησης.

 

προδιαγραφές SM 
Τύπος συνδετήρων FC ΣΕ FC
OD (χιλ.) 0,9, 2,0, 3,0
Στίλβωση SM PC ΚΚ PC UPC APC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥40dB ≥50dB ≥65dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επανάληψη ≤0.2dB
Σειρά θερμοκρασίας (℃) -40~+85

 

Εφαρμογές:
Λεωφόρος αγορών,

Ηλεκτρονική εφαρμογή,

Σύστημα δικτύων υπολογιστών,

Σύστημα επικοινωνιών φωνής

 

Γιατί μας επιλέξτε;
1) OEM/EDM είναι διαθέσιμο, είμαστε κατασκευαστής professinal.
2) Η γρήγορη χρονική ανοχή είναι το πλεονέκτημά μας, για τη μικρή ποσότητα διαταγής, θα διαρκούσε 5-7 ημέρες για να τελειώσει την παραγωγή.
3) Άριστη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Όλη η μεταπώληση ανατροφοδοτεί θα αντιμετωπιστεί μέσα σε 12 ώρες.

Στοιχεία επικοινωνίας
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)